Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем батька

Дата: 19.06.2021 07:57

Шановні жителі Миргородщини!

Вітаю усіх татусів із Днем батька. Це свято нове, проте вже стало одним з улюблених. Адже тато на рівні з мамою бере участь у вихованні дитини, формує її моральні норми та цінності. Тато є взірцем поведінки та ставлення до навколишнього світу. Лише за умови рівноцінного виховання у сімї, дитина стає гармонійною особистістю.

Важливе родинне свято- День батька- пошановує главу сім'ї, годувальника, вихователя і доброго друга для своїх дітей і дружини. Нехай у кожній сімї буде мама й тато, хай утверджується та зміцнюється інститут сімї, а роль батька буде визначальною у формування відповідального батьківства.

Зі святом, дорогі татусі! Приймайте вітання та побажання міцного здоров’я, терпіння, міцності духу!

З повагою,

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА