Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2021 07:10

Шановні медичні працівники Миргородщини!

Від щирого серця вітаю із професійним святом, яке традиційно припадає на третю неділю червня! Ви присвятили своє життя гуманній та благородній справі – медицині. Ваша місія – складна і відповідальна, а праця вимагає повної віддачі сил, досвіду, знань, душевного тепла та щедрості. Ваша професійна турбота та увага, окрім терапії, допомагають відновити здоров’я, а доброта і милосердя іноді лікують навіть краще за ліки.

У цей складний час пандемії ви стояли на варті нашого здоров’я, а часто й життя, тож низький уклін Вам. Шана нашим лікарям-ветеранам, це саме вони передали кращі традиції наступним поколінням медиків.

Бажаю оптимізму, бадьорості духу, успіхів та звершень у професії. Родинного затишку і тепла на кожен наступний день!

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА