Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки зі святом Трійці

Дата: 19.06.2021 07:24

Шановні жителі Миргородського краю!

На п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, а цьогоріч це 20-те червня, припадає одне із найголовніших християнських свят – День Святої Трійці. Це свято сходження Святого Духу до апостолів, день становлення Християнської церкви. Воно утверджує віру в Бога та в усю повноту дії Пресвятої Трійці – Отця, Сина та Святого Духа.

За доброю традицією, на свято ми прикрашаємо свої домівки запашною зеленню, вона є символом життя та свідченням життєдайної сили животворчого Духа. Разом із нею ми впускаємо благодать Божу, відкриваємо серця для добрих справ та любові, для щирості та прощення; обдаровуємо увагою та теплом наших ближніх.

Вітаю всіх зі святом Трійці! Зичу любові та добра, сімейного затишку та добробуту. Нехай ваші серця наповнюються світлом духовності та надією на подальший розквіт рідної України.

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА