Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки із Днем фермера

Дата: 19.06.2021 07:17

Шановні фермери Миргородщини, трудівники села!

Вітаю вас із Днем фермера! Щиро дякую усім господарникам, адже від вашої клопіткої роботи напряму залежить розвиток окремо взятої громади і країни загалом. Розвиток кожного господарства, від малого до потужного – це добробут жителів, забезпечення їх робочими місцями, виготовлення якісної продукції, розбудова краю, участь у суспільно важливих проєктах. Тому сьогодні я висловлюю глибоку шану всім, хто обрав цей відповідальний фах справою всього життя. Дякую за ефективну працю, за соціальну відповідальність, за покладені зусилля у стабільний розвиток краю. Окремо адресую вітання до свята ветеранам галузі. Дякую вам за натхненну працю та безцінний досвід, який ви передаєте наступним поколінням трудівників села. Від щирого серця бажаю господарствам – подальшого розвитку, успіхів, вагомих результатів своєї роботи. Погожої днини та щедрих ужитків!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА