Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем дільничного офіцера поліції

Дата: 18.06.2021 10:32

Шановні дільничні офіцери поліції Миргородщини!

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом, яке щороку припадає на 18 червня.

Професія дільничного заслуговує великої шани та подяки від людей. Дільничний – невід’ємна, навіть ключова, фігура правоохоронної системи. Жителі громади саме в діалозі з ним знаходять вірні рішення, звертаються за порадами та проханнями про допомогу в різноманітних ситуаціях. Комунікація є найважливішим елементом у роботі, яка часто не вкладається у рамки визначеного часу.

У цей святковий день хочу подякувати всім дільничним офіцерам Миргородського району за ефективність, за вірність службовому обов’язку, за витримку та гарт, за спокій жителів громад. А побажати – наснаги у нелегкій, але надзвичайно потрібній праці, стійкості духу, міцного здоров’я, родинного щастя та добробуту!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА