100-річчя Українському товариству мисливців та рибалок відзначили у Миргороді

Дата: 15.06.2021 09:56
Кількість переглядів: 2046

Фото без опису12 червня Миргородська районна організація УТМР у святковій атмосфері відзначила 100-річчя від заснування. Столітній ювілей миргородські активісти зустріли змаганнями із спортивної ловлі риби.

Зі святом колектив УТМР привітав радник голови Миргородської районної ради Михайло Коркішко. Разом із керівником апарату  Миргородської РДА Віталієм Хоменком вручили подяку від Миргородської районної ради та Миргородської РДА за значний внесок у справу виховання у мисливців і рибалок дбайливого ставлення до природніх ресурсів, раціонального використання та відтворення державного мисливського фонду та рибних запасів і з нагоди сторіччя організації керівнику організації Василю Лукашу.

Нагадаємо, початок діяльності Українського товариства мисливців і рибалок, наймасової і найбільш популярної громадської організації, покладений 10 липня 1921 року в місті Харкові. За ініціативою Центромисливства при наркоматі землеробства Української республіки був скликаний перший з’їзд, на якому мисливці і рибалки об’єдналися у Всеукраїнську спілку.


Фото - Олександр Балацький

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора