У Декарбистах запрацювало виробництво молочної продукції DEKA MILK

Дата: 14.06.2021 17:16

ДП "ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО ІМЕНІ ДЕКАБРИСТІВ ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ" – підприємство, яке було створене у 1930 році, а насьогодні є передовим по всій Україні. Очолює його багато років Заслужений працівник сільського господарства України, депутат Миргородської районної ради восьмого скликання Володимир Цибенко.

12 червня на територію господарства завітали голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської РДА Віктор Іваненко. Володимир Григорович провів екскурсію підприємством, під час якої оглянули територію, виробничі потужності та молочну ферму. Важливо відзначити, що молочно-товарна ферма дослідного підприємства визнана першою в Україні «Розумною фермою», де налагоджене роботизоване випоювання телят, роботизоване підгортанням корму із функцією роздачі комбікорму, автоматизоване визначення охоти у корів та виявлення хворих тварин, а також управлінням комфортом і годівлею.

Нещодавно підприємство запустило «Цех молочної продукції DEKA MILK». Саме тут виробляється широкий асортимент натуральних якісних молочних продуктів.

Володимир Цибенко зазначив, що найближчим часом планують налагодити збут молочної продукції виробництва «DEKA MILK».

Фото - ІЦ "Миргородщина"