Відбулася всеукраїнська онлайн-нарада обласних та районних рад

Дата: 08.06.2021 11:05

7 червня колектив Миргородської районної ради взяв участь у всеукраїнській онлайн-нараді Асоціації обласних та районних рад, на якій обговорили актуальні питання діяльності районних рад.

Відкрив нараду Президент УАРОР Сергій Чернов. Він повідомив, що наразі готує звернення до Президента України, де підніме проблемні питання діяльності районних рад та попросить офіційної зустрічі для їх детального обговорення. Також Сергій Чернов зазначив, що головні тези цього Звернення озвучить на засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад При Президентові України та нагадає про повноваження та фінансування органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня. На його думку, доцільним є питання про переведення районних рад з Палати місцевих влад до Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відповідно до європейської практики організації таких консультативно-дорадчих органів.

За матеріалами сайту УАРОР