Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки із Днем журналіста України

Дата: 06.06.2021 10:24

Шановні творчі представники засобів масової інформації Миргородщини!

Приймайте щирі вітання до вашого професійного свята – Дня журналіста України! Ваша праця – почесна і водночас нелегка, адже кожного дня ви знаходитеся на передовій інформаційного простору регіону. У Миргородському районі проживає більше 200 тисяч жителів і до кожної домівки ви оперативно, фахово та достовірно доносите новини про життя громад, про актуальні події, про здобутки та, перш за все, про людей, які знаходяться з нами поруч.

Величезна подяка колективам редакцій друкованих ЗМІ, телебачення радіо, інтернет-ресурсів за те, що виокремлюєте для нас події, варті уваги; за те, що прокладаєте ту невидиму, але таку потрібну комунікацію між усіма 17-ма громадами краю аби міцно поєднати їх у єдине ціле.

Із нагоди свята бажаю вам натхнення та професійних здобутків, гармонії та достатку в родинах, миру та злагоди – всім нам!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА