Відзначили журналістів Миргородського району

Дата: 04.06.2021 16:03

Напередодні Дня журналіста України, який кожного року відзначається 6 червня, у Миргородській районній раді відбувся круглий стіл із представниками засобів масової інформації.

До Миргородського району входить 17 територіальних громад із населенням понад 200 тисяч жителів. Щоби оперативно та неупереджено інформувати їх про події, які відбуваються в регіоні, налагоджена співпраця з усіма місцевими видами ЗМІ – друкованими виданнями, телебаченням та радіомовленням.

Після вітальних слів на адресу журналістської когорти Миргородщини голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та перший заступник голови Миргородської РДА Віталій Дяківнич вручили подяки запрошеним за плідну співпрацю, активну участь у розвитку інформаційного простору регіону, високий фаховий рівень висвітлення подій у громадах Миргородського району та з нагоди професійного свята. Оскільки висвітлення подій – робота командна, то й подяки адресували  творчим колективам: газети «Прапор Перемоги» (директор Ольга Устименко), відділу телевізійного мовлення міської телестудії «Миргород» (керівник Роман Омельченко), Шишацької газети «Сільське життя» (редактор Володимир Тур),  газети «Гадяцький вісник» (редактор Надія Страшко), газети «Рідний край» (директор Олександр Прогрущенко), Лохвицької районної газети «Зоря» (редактор Олександр Москаленко). Керівництво району відзначило ключову роль всіх інформаційних ресурсів у процесі інформування кожної цільової аудиторії населення.

У форматі неформального діалогу, поділилися здобутками підприємств та акцентували увагу на питаннях, які необхідно вирішити наразі. А також окреслили напрямки співпраці на найближчий період.