Відбувся Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

Дата: 31.05.2021 17:12

28 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Горизонт» Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування.

Команду Миргородського району представляли: голова Миргородської райради Наталія Гирка, депутат Миргородської міської ради Ольга Ошека, радник голови Євгенія Усатова, заступник голови Миргородської РДА Віталій Хоменко, завідувач юридичного сектору апарату РДА Олег Ушаков, провідний спеціаліст сектору інформаційної діяльності, комунікації з громадськістю та цифрового розвитку Наталія Черненко, головний спеціаліст відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Аліна Пастух.

Захід зібрав 150 учасників з усіх куточків Полтавщини. Відбувся за сприяння Полтавської обласної ради та мав на меті популяризацію здорового способу життя, залучення депутатів місцевих рад та працівників органів місцевого самоврядування до занять фізичною культурою та спортом, подальшого розвитку спортивного орієнтування в області.