Обрали голову та правління обласної асоціації органів місцевого саморядування

Дата: 19.05.2021 17:46

19 травня у Полтаві відбулися загальні збори обласної асоціації органів місцевого самоврядування, на якому прозвітували про роботу колегіального органу та обрали новий керівний склад. У роботі взяли участь голова Полтавської обласної ради, голова асоціації Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та представники громад, які входять до складу асоціації.

Виконавчий директор асоціації Володимир Микійчук детально розповів про ті ініціативи, які вдалося реалізувати протягом минулого року. Зокрема, про роботу із навчання депутатів та працівників органів місцевого самоврядування, організацію тематичних семінарів, конференцій, форумів, налагодження міжнародного співробітництва, проведення конкурсів та інших заходів.

Одне із головних питань зборів - обрання нових керівних органів, адже минув п’ятирічний термін роботи голови та правління асоціації.

Голова Котелевської громади Тетяна Корост запропонувала обрати головою Асоціації Олександра Біленького. Цю пропозицію учасники зборів підтримали одноголосно.

Учасники зборів затвердили склад заступників - першим заступником голови Асоціації обрали голову Миргородської громади Сергія Соломаху, заступниками – голову Котелевської громади Тетяну Корост та голову Решетилівської громади Оксану Дядюнову.

До нового складу Правління крім них увійшли голова Новосанжарської громади Геннадій Супрун, голова Градизької громади Мирослав Носа, голова Лубенської громади Олександр Грицаєнко, голова Коломацької громади Євген Почечун та голова Білоцерківської громади Іван Лещенко.

Також учасники зборів затвердили склад Ревізійної комісії та обговорили і визначили головні пріоритети роботи асоціації на 2021 рік.

За матеріалами фейсбук-сторінки асоціації