18 травня – Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2021 10:04

Шановні працівники музеїв Миргородщини, прийміть щирі вітання до професійного свята!

Наш край має багату історико-культурну спадщину, яку ви дбайливо оберігаєте та примножуєте. Ваша клопітка щоденна робота є тією ниточкою, що зв’язує між собою минуле та сьогодення, а ваш внесок у цей неперервний процес – неоціненний. Ви зберігаєте НИЗКУ імен та подій, об’єктів та експонатів, фактів про діячів історичної ваги. Насьогодні музеї є не лише місцем проведення екскурсій та споглядання експозицій, а й насправді культурними осередками, де гуртуються активні та небайдужі громадяни, митці, краєзнавці.

Відрадно, що діяльність численних музеїв Миргородського краю є одним із ключових магнітів туристичної галузі. А ми з вами маємо гарну звичку відкривати нові грані міста відкривати не з інтернет-ресурсів, а саме через музейні екскурсії.

Хочу подякувати вам за те, що ви працюєте із величезною самовіддачею, виконуєте свою місію збереження історії для наступних поколінь. Бажаю вам наснаги, творчості та успіхів!

голова Миргородської районної ради

Наталія ГИРКА