Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки до Міжнародного дня сім'ї

Дата: 15.05.2021 13:29

Шановні жителі Миргородського краю!

15 травня ми з вами відзначаємо Міжнародний день сім’ї.

Родина, сім’я увібрала в себе історичний досвід усіх попередніх поколінь. Вона завжди була і буде осередком збереження та примноження духовних, моральних та культурних цінностей народу. Українці здавна славилися своєю працелюбністю, багатогранними талантами та духовним багатством. Основи цих якостей закладаються саме в родині, де дитина отримує перші уроки поваги до батьків та любові до Батьківщини. Саме сім’я, найрідніші люди живлять нас натхненням та силами долати усі труднощі, які виникають на життєвому шляху упрововж усього життя. Тож бережіть найцінніше – свою родину!

З нагоди свята бажаю кожній родині добробуту і миру, злагоди та взаєморозуміння та підтримки!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА