Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем Європи

Дата: 15.05.2021 13:27

Шановні жителі Миргородського краю!

Кожну третю суботу травня ми відзначаємо День Європи з метою популяризації загальноєвропейських культурних надбань, формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу нашої держави та утвердження спільних європейських цінностей.

Цього дня маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку. Адже наша держава є частиною Європи із чітким політичним курсом, розвинутою економікою, багатими надрами та самобутньою культурою.

Підкреслю, бути повноправним членом Євросоюзу – це перш за все щире бажання українців. Впевнена, що цей вибір є вільним і усвідомленим! Щиро вітаю з Днем Європи!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА