Відбулася робоча зустріч з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким

Дата: 14.05.2021 16:40

14 травня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка разом із колегами, головами Полтавської, Кременчуцької , Лубенської рад Михайлом Кононенком, Антоном Самаркіним, Тетяною Качаненко зустрілися із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.

У рамках офіційної зустрічі обговорили стан виконання повноважень райрад у процесі передачі майна спільної власності у власність громад. Також у ході діалогу обговорили виконання регіональних програм на місцях, серед них бюджет участі, екологічні ініціативи облради та інші. Олександр Юрійович поставив завдання перед колегами активізувати роботу в цьому напрямку.

«Ми маємо відпрацювати дієвий механізм співпраці між районною та обласною радою, адже маємо одну спільну мету», - підсумувала результати зустрічі Наталія Гирка.