Віддай свій голос за проєкти громад Миргородського району

Дата: 14.05.2021 12:14

Триває голосування за проєкти у конкурсі «Наша громада»

Конкурс зібрав 283 заявки від громад по всій Україні.

Полтавська область – у лідерах!

Виявили бажання зробити свої громади кращими – 20, з них 7 – із Миргородського району.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Тематика проєктів досить різна, проте всі вони варті того, щоб дійти до фіналу і перемогти:

Великобудищанська – ЕКО-СТИЛЬ " (ECO-STYLE)

Великосорочинська – ТУРИСТИЧНИЙ ПРОЄКТ "НА ГОСТИНУ ДО ГОГОЛЯ"

Заводська – НАМЕТОВИЙ ТАБІР "ПОСУЛЬСЬКИЙ МАНДРИК"

Лохвицька – СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАРК "ВУЗЛИК"

Петрівсько-Роменська – ВІДРОДЖЕННЯ МУЗЕЮ - САДИБИ П. БОЙКА

Сенчанська – ЗАКУПІВЛЯ МЕДИЧНОГО АВТОМОБІЛЯ ДЛЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ СЕНЧАНСЬКОЇ АЗПСМ

Шишацька – СТВОРЕННЯ ОБСЛУГОВУЮЧИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ КООПЕРАТИВІВ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

Детальна інструкція для голосування знаходиться ТУТ. Нагадуємо, що підтримати можна лише 5 проектів.

Довідково: Конкурс «Наша громада» проводиться для територіальних громад з 29 березня до 30 вересня, організований він телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).