Відбувся обласний етап спартакіади серед депутатів усіх рівнів

Дата: 13.05.2021 12:22

Фото без опису12 травня у Полтаві відбулися фінальні змагання спартакіади серед збірних команд депутатів усіх рівнів. Їх особливістю цього річ стала кількість команд, які презентували 4 райони області: Полтавський, Кременчуцький, Миргородський та Лубенський. У складі збірної команди Миргородщини взяли участь 25 учасників, серед яких – депутати Миргородської районної, Полтавської обласної, сільських та селищних рад, голови громад.

Народні обранці змагалися на спортивних майданчиках Полтави з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

За результатами змагань команда Миргородського району у командному заліку отримала срібло у змаганнях з міні-футболу та бронзу – у змаганнях з волейболу.

Наразі організатори формують збірну команду депутатів Полтавської області, яка візьме участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів в місті Чорноморську Одеської області.

Вітаємо команду Миргородщини із заслуженою перемогою!