У Краснолуцькій громаді відкрили центр надання адмін.послуг

Дата: 13.05.2021 10:17

7 травня у Краснолуцькій сільській територіальній громаді відкрив двері для відвідувачів ЦНАП, що розташований у приміщенні будинку культури. Центр створено завдяки спільній співпраці українських та швецьких експертів-партнерів програми «U-LEAD з Європою».

На відкриття центру завітали голова Краснолуцької громади Віктор Романенко, виконуючі обов`язки старостинських округів громади та депутати.

Голова громади вручив подяки усім, хто долучився до створення центру,  а працівникам ЦНАПу - сертифікати про підвищення кваліфікації у сфері надання адмінпослуг.

Основні завдання центру – поліпшення якості надання адмінпослуг, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування заявників, їх інформування та консультування. Загалом в установі надаватимуть 145 послуг.

За інформацією інформагенції «Базар-медіа»