Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 12.05.2021 09:58

Шановні медичні сестри Миргородського краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Висловлюю величезну вдячність за вашу нелегку, проте надзвичайно відповідальну щоденну працю, від якої залежать людські життя. Від імені всіх жителів Миргородщини дякую за вірність обов’язку, за роботу, яка часто виходить за рамки визначеного часу.

У час коронавірусу ми підкреслюємо особливе значення лікарської професії. Так, ви дійсно кожного дня знаходитеся на передовій лінії, на фронті боротьби за кожне врятоване від хвороби життя. Бажаю вам міцності й терпіння в цій боротьбі!

Говорять, що інколи більше лікувального ефекту людині приносять не ліки, а саме турбота і чуйність медичного персоналу. Тож нехай та доброзичливість, яку ви віддаєте людям, повертається до Вас сторицею. Здоров’я вашим родинам, мирного неба та вдячних пацієнтів.

голова Миргородської районної ради

Наталія ГИРКА