Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки до Дня матері

Дата: 09.05.2021 16:49

Шановні жінки, мами!

У другу неділю травня ми відзначаємо День матері! Мабуть, невипадково це свято припадає на сонячний, квітучий, наповнений ароматами квітів весняний місяць. Усе найтепліше, найщиріше і найрідніше в нашому житті бере початок з дитинства і оберігає нас протягом усього життя. Мамина колискова, мамині руки, мамині поради. Пам’ятайте, що для рідних людей найціннішим подарунком є увага та любов, тож залюбки діліться ними щодня.

Уклінна вдячність матерям, які виконують найпочеснішу місію – народжувати та виховувати нових громадян України. Величезна повага тим матерям, сини та дочки яких захищають свою рідну землю від ворога. Гордість за тих, хто з турботою виховує діток у багатодітних родинах та жінкам, які стали матусями для дітей-сиріт

Цінуйте своїх мам, говоріть їм частіше приємні слова і пишайтеся, що вони є поруч! Миру і щастя, достатку й любові, тепла та затишку! Зі святом!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА