У Миргороді відбулася церемонія одномоментного покладання квітів з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом

Дата: 09.05.2021 16:00

9-го травня жителі Миргородської громади принесли квіти до всіх пам'ятників та обелісків загиблим воїнам з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом. О 9 годині відбулося одномоментне покладання квітів до Меморіального комплексу Вічної Слави в Миргороді та до пам’ятників, пам’ятних знаків та братських могил загиблим воїнам, які є на території всієї Миргородської громади. Вдячні нащадки героїв тієї війни вклонилися світлій пам'яті всіх полеглих та у хвилині мовчання схилили голови на знак подяки за жертовність та героїзм, вклонилися мужнім захисникам.

У Сквері Слави до монументу біля вічного вогню, а також до пам’ятного знаку воїнам АТО букети та корзини із живих квітів поклали представники міської влади: секретар міської ради Олександр Гуржій, заступник міського голови Наталія Молочко; радник голови Миргородської районної ради Михайло Коркішко, заступник голови Миргородської РДА Віталій Хоменко, військовослужбовці, представники громадських спілок учасників АТО, депутатський корпус та численна громадськість.

Подвиг наших переможців навіки житиме у пам’яті народу!

За матеріалами офіційного сайту Миргородської міської ради