Звернення голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з нагоди Дня пам"яті та примирення та Дня Перемоги

Дата: 08.05.2021 08:35

Фото без опису Шановні жителі Миргородського краю!

На травень припадають дві особливі для всіх нас дати: День пам’яті та примирення та 76-та річниця Перемоги над нацизмом у Європі. Щороку в ці дні ми згадуємо про подвиг мужніх воїнів Другої світової та вшановуємо загиблих у кривавих боях. Обеліски та пам’ятники рясніють квітами на знак нашої шани та вдячності загиблим у роки війни.

Дорогі ветерани! Низько вклоняємося перед вами , бажаємо міцного здоров’я та довгих років життя.

Згадаймо сьогодні усіх, хто поклав життя за Україну! Всіх, хто пише сучасну історію та стоїть на варті незалежності й цілісності кордонів нашої держави. Пам’ятаймо про те, що наша сила – у нашій єдності, тож єднаймося заради миру і добробуту нашої країни, кожної громади та кожної родини!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА