Цьогоріч планують капітально відремонтувати дорогу Гадяч-Миргород

Дата: 05.05.2021 11:46

«Агентство місцевих доріг Полтавської області» підписало договір із ТОВ «Ростдорстрой» на проведення капремонту дорогу в Миргородському районі. Про це стало відомо із сайту Prozorro, повідомляє "Новинар Полтавщини".

30 квітня державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» уклало договір із ТОВ «Ростдорстрой» на капітальний ремонт дороги Гадяч-Миргород на ділянці км50+300-км59+300 Миргородського району. Вартість ремонту становить 138 млн 306 тис. 938 грн.

До 31 жовтня підрядна організація має завершити всі роботи, що зазначені в тендерній документації. Відповідно, запланували підготовити територію до будівництва, висадити дерева, облаштувати земляне полотно,облаштувати дорожній одяг.

До слова, депутати Миргородської районної ради восьмого скликання неодноразово порушували питання ремонту дорожнього покриття на надсилали депутатські запити на Агенство місцевих доріг із проханням внести до плану робіт визначені ділянки із незадовільним станом асфальтного покриття.