Штучні квіти – отрута для навколишнього середовища

Дата: 29.04.2021 16:03

Фото без описуНаближається Великдень і поминальні дні. За усталеною традицією жителі громад будуть віддавати шану померлим близьким і родичам покладанням квітів до їхніх могил. Щоб не спричиняти накопичення старих пластикових квітів та вінків, альтернативним варіантом є взагалі не нести їх на цвинтар. Краще принести на могилу живі квіти, які ніякої шкоди довкіллю не спричинять. Церковнослужителі закликають пом'янути рідних молитвою, посадити чи принести живі квітами та лампадки.

У багатьох країнах Європи штучні квіти заборонено приносити на кладовища. Кілька громад Миргородщини уже прийняли заборону про використання штучних квітів та полімерів. На сесії Полтавської обласної ради 9 квітня депутати ухвалили Звернення щодо покращення екологічного стану та захисту навколишнього середовища Полтавської області.

Нехай власний приклад стане взірцем поведінки! Потурбуймося про стан екології у своїй громаді!