Весняна толока – робота із задоволенням

Дата: 28.04.2021 15:13

Дружній колектив Миргородської районної ради турбується про благоустрій прилеглої території, тож на весняне прибирання вийшли усі разом. Толоку довелося проводити кілька днів поспіль, зважаючи на примхи погоди. Спочатку очистили двір від сміття та вивезли його. А вже потім взялися за наведення ладу – пофарбували огорожі та побілили дерева.

«Будівля Миргородської районної ради знаходиться у самісінькому історичному центрі Миргорода, поряд із славнозвісною калюжею, тож підтримка прилеглої території  у зразковому стані – наш прямий обов’язок. Щоб усі жителі та гості міста, проходячи повз нього, спостерігали ідеальний порядок», - відзначила голова райради Наталія Гирка.

Цього року подвір’я районної ради збагатили алеями з молодих кущів бузку та декоративними туями. Колектив ради висловлює вдячність Миргородському лісовому господарству за надані саджанці дерев та кущів.