Шишацьких школярів відзначили за добропорядний вчинок

Дата: 28.04.2021 12:48

У Шишацькій громаді п"ятеро учнів Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського та  обласного наукового ліцею II-III ступенів Полтавської обласної ради відзначили подяками за добропорядний вчинок.

Хлопці знайшли на вулиці чужий гаманець з кількома тисячами гривень та банківськими картками. Знахідку приятелі негайно передали поліцейським. Правоохоронці оперативно встановили власницю втраченого та повернули їй майно.

У свою чергу, за небайдужість та активну громадянську позицію очільник сектору поліцейської діяльності № 1 (смт. Шишаки) Миргородського райвідділу Зейнал Насіров вручив юнакам Подяки, а власниця гаманця віддячила школярам за порядність грошовою винагородою.

Порядність школярів Владислава Григорчука, Вадима Заїки, Богдана Зигаленка, Олександра Омеляненка та Богдана Латишева знайшла відгук у жителів громади. Самі ж вони відзначили: «Добрі вчинки не тільки поліпшують життя іншим, вони роблять кращими нас. Робити добро – почесно».

За інформацією офіційного сайту Національної поліції