26 квітня - тридцять п'яті роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 09:06

Шановні жителі Миргородщини, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!

Сьогодні спливають 35-ті роковини від дня Чорнобильської трагедії, яка стала найбільшою техногенною катастрофою та забрала життя і здоров’я наших громадян.

Далекого 1986-го за покликом служби, ризикуючи власним життям, когорта пожежників, медиків, службовців з усіх куточків Миргородського краю стояли на варті атомного лиха. Багато з них внаслідок тих подій насьогодні вже відійшли у засвіти.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю наших земляків, чиї життя обірвав смертоносний «мирний атом»…

Від щирого серця дякую всім, 35 років тому виконував службовий обов’язок. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та злагоди.

Зловісний вогонь Чорнобиля опалив нашу землю та завдав незгасимого болю громадянам. Нехай ніколи більше світ не сколихнеться від катастроф!

голова Миргородської районної ради

Наталія ГИРКА