Відбулися засідання постійних комісій районної ради

Дата: 23.04.2021 16:30

23 квітня депутати Миргородської районної ради працювали у профільних комісіях. Таким чином, усі питання, внесені на порядок денний шостої сесії, детально обговорили на комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій; на комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства; на комісії з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів; та на комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції. У рамках засідання голови комісій проінформували своїх колег про стан виконання рішень, прийнятих восьмою каденцією депутатів за кінець минулого року та перший квартал 2021-го.