Відбулася Всеукраїнська нарада Асоціації районних та обласних рад

Дата: 20.04.2021 13:03

20 квітня відбулася всеукраїнська нарада Української асоціації районних та обласних рад у режимі онлайн. Участь у ній взяли голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та головний спеціаліст виконавчого апарату з юридичних питань Валерій Толмачов. На нараді обговорили поточну роботу Асоціації щодо відстоювання інтересів органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня та зв’язаний з цим нормотворчий процес. Учасники наради також ставили фахівцям актуальні для рад питання, на які отримали вичерпні відповіді. Організував нараду Секретаріат УАРОР.

Нагадаємо, Українська асоціація районних та обласних рад – важливий інструмент, що забезпечує діалог між органами місцевого самоврядування і владою, в якому районні та обласні ради виходять з погодженої, консолідованої позиції як впливовий суб’єкт державотворчих процесів.