В Офісі Президента обговорили проблемні питання діяльності районних рад

Дата: 08.04.2021 14:49

Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов взяв участь в робочій нараді Офісу Президента України щодо проведення Конгресу місцевих та регіональних влад. На заході також обговорили проблемні питання діяльності районних рад.

Як повідомив Сергій Чернов, учасники наради дійшли згоди, що на перехідний період, фінансове забезпечення діяльності районних рад має здійснюватися за рахунок податку з доходів фізичних осіб.

Також є спільне бачення нормативного закріплення повноважень районних рад у базовому Законі.

Крім того, Офіс Президента України підтримав пропозицію УАРОР про внесення змін до Положення про Конгрес, перевівши голів районних рад (крім районів у містах) та голів районних державних адміністрацій із складу Палати місцевих влад до складу Палати регіонів.

Повідомляють на сайті  УАРОР