Гирьовик з Шишаччини Ярослав Величко успішно виступив у складі збірної Полтавщини на Чемпіонаті України

Дата: 30.03.2021 16:28
Кількість переглядів: 531

На Чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих та юніорів, що проходив 25-28 березня, збірна Полтавської області посіла перше загальнокомандне місце у п'яти різних видах змагань.

У складі збірної області у змаганнях взяли участь 23 спортсмени. Серед них - і уродженець Малої Бузови, вихованець тренера Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи Анатолія Ігнатьєва - Ярослав Величко.

Ярослав Величко - нині вихованець заслуженого майстра спорту України Олега Коломійця. У ваговій категорії до 73 кілограмів він продемонстрував 107 поштовхів та 130 ривків обома руками, здобувши ІІ місце, поступившись першістю спортсмену з полтавської команди Ігорю Гавришку. Разом з побратимами-полтавцями у командному двоборстві Ярослав здобув золото.

Перший наставник перспективного спортсмена Анатолій Ігнатьєв стверджує, що своїм успішним виступом на всеукраїнському чемпіонаті Ярослав укотре підтвердив і водночас поліпшив свої попередні результати.