Художні колективи з Лохвиччини стали дипломантами фестивалю-конкурсу «Красне поле»

Дата: 29.03.2021 12:53

До річниці проголошення незалежності Карпатської України відбувся традиційний Відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле».

Цьогоріч у дистанційному режимі журі оцінювало виступи понад 370 учасників з 10 областей України: Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької, Чернігівської, Волинської, Житомирської, Миколаївської, Кіровоградської, Київської та Закарпатської.

За результатами оцінки, вокальний ансамбль «Калина» Лучківського сільського клубу Сенчанської територіальної  громади (керівник Зоя Щербина) та народний аматорський фольклорний колектив «Веселий Вулик» Заводського міського будинку культури №1 (керівники Світлана Рибальська та Наталія Онасенко) нагороджені дипломами  переможців у номінаціях.

Фестиваль-конкурс "Красне поле" має на меті популяризувати пісенні твори національно-патріотичної тематики та твори, які оспівують славетні подвиги українського народу і події, пов’язані з проголошенням Карпатської України.

Повідомляють на сайті "Новини Лохвиччини" https://cutt.ly/6x0WhTM