У Великобудищанській громаді створюють офіційну символіку

Дата: 23.03.2021 10:59

Фото без описуУ ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ

Відповідне оголошення розмістили на офіційному сайті громади velbud-gromada.gov.ua. Організатором конкурсу є виконавчий комітет Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області. Там же можна ознайовитися з умовами конкурсу.

В Умовах зокрема йдеться, що Конкурс проводиться у три етапи:

• 1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – до 31.03.2021 року;

• 2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих до 09.04.2021 року.

• 3 етап – підбиття підсумків конкурсу.

• Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради за адресою: вул. Миру,1, с. Великі Будища Миргородського району Полтавської області, 37320.

• Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку: velbud.rada@ukr.net з поміткою у назві теми листа «Герб, прапор та гімн територіальної громади».

Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи набрали найбільшу кількість голосів членів комісії та були затверджені сесією Великобудищанської сільської ради як офіційна символіка територіальної громади.

• Переможець, автор (автори) роботи, який посів І місце, відзначається громотою та цінним подарунком.

• Переможець, автор (автори) роботи, який посів ІІ та ІІІ місця, відзначається подякою сільського голови, пам’ятними сувенірами.

За матеріалами офіційного сайту Великобудищанської громади https://velbud-gromada.gov.ua/news/1616071688/