У фокусі розмови – первинна ланка медицини

Дата: 19.03.2021 17:11

Фото без опису19 березня відбулася нарада з питань діяльності закладів первинної медичної допомоги, у якій взяли участь заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка та радник голови райради Михайло Коркішко.

На нараду, яку провела голова Миргородської райдержадміністрації Вікторія Ємець, запросили голову Великосорочинської громади Олександра Тищицького, голову Комишнянської громади Володимира Харченка, голову Ромоданівської громади Олександра Верещаку, а також керівників мережі закладів медичної галузі:  т.в.о. директора КНП «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Олександра Лапігу та директора Миргородського центру медико-санітарної допомоги Олександра Фошина.

Основною темою для обговорення стало подальше функціонування та належне фінансування мережі закладів первинної медицини, які знаходяться у різних населених пунктах зазначених громад. На даному етапі важливо знаходити компромісні рішення щодо спільного їх утримання та надання спектру послуг на достойному рівні. Адже саме враховуючи пакет послуг, які надає заклад жителям, Національна служба здоров’я виділяє субвенцію до місцевого бюджету, зокрема і на оплату праці фахівцям. Детально обговоривши стан кожного закладу на території цих громад, чи то фельдшерско-акушерський пункт, чи амбулаторія сімейної медицини, керівництво району дало розпорядження відповідним службам.