Відбулося засідання Виконавчого комітету Асоціації футболу Миргородського району

Дата: 17.03.2021 14:53

17 березня у приміщенні Миргородської районної ради відбулося розширене засідання  Виконавчого комітету Асоціації футболу Миргородського району.

Також у засіданні взяли участь голова Асоціації футболу Полтавщини Валерій Головко, представники територіальних громад Миргородського району. Районну раду представляли заступник голови Олег Карабка  та радник голови Михайло Коркішко. Відкрив засідання заступник голови громадської спілки «Асоціація футболу Полтавщина» Володимир Олексенко. Учасники засідання обговорили питання порядку денного, а саме:  проведення ІІІ Конференції Асоціації футболу Полтавщини, створення Асоціацій в територіальних громадах, проект календарного плану спортивно-масових заходів на 2021 рік, обрали Виконавчого директора Асоціації футболу Миргородського району та інші нагальні теми.