У Лохвиці відбувся фестиваль "Музика звучить"

Дата: 15.03.2021 17:19

На початку березня у Лохвицькій дитячій музичній школі ім. І.О. Дунаєвського відбувся традиційний фестиваль викладачів «Музика звучить – 2021!».

Цей мистецький захід має понад 10-річну історію. На цей раз учасниками фестивалю стали 17 викладачів. Кожен з них виходив на сцену як соліст-інструменталіст, обравши для виконання музичний твір на свій смак і розсуд. Емоції переповнювали виконавців, адже всі вони так скучили за сценою та творчим хвилюванням!

І доки в умовах карантину викладачі музичної школи не матимуть можливості виступити на широку публіку з традиційним концертом у Лохвицькому будинку культури, надихнувшись неймовірною атмосферою музичного фестивалю, вони пообіцяли радувати концертами своїх учнів і їх батьків зі сцени музичної школи.

За матеріалами офіційного сайту Лохвицької міської територіальної громади https://lmr.gov.ua/news/1614838467/