До 207-ї річниці Великого Кобзаря

Дата: 09.03.2021 14:26

У Миргороді до 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбувся тематичний захід та покладання квітів за участі голови районної ради Наталії Гирки, представників районної, міської влади та громадськості.

На заході наголосили на визначній ролі Тараса Григоровича як поета, художника, філософа, пророка. Його слова з часом набувають ще більш пророчого сенсу та актуальності, на його творчості виросло багато поколінь українців. На заході звучали уривки з творів Кобзаря у виконанні школярів.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку на розі вулиць Шевченка й Гоголя у Миргороді традиційно проводять тематичні заходи, державні свята та щоразу віддають шану борцю за незалежність українського народу. Відкритий пам’ятник був рівно 50 років тому, у березні 1970 року.

Фото - ІЦ "Миргородщина"