20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 16:38

Шановні жителі Миргородського краю!

Кожного року 20 лютого ми з болем у серці перегортаємо сторінку новітньої історії. Згадуємо події, що вкотре засвідчили незламність українців. Революція Гідності стала найбільш масштабним протестом, що об’єднав духом боротьби вірних патріотів України. Вірних до останньої хвилини свого життя ідеалам національної свободи та демократії.

Небесна Сотня – це серця, що бились в унісон, та затихли у жорстокій розправі. Це наші янголи-охоронці, імена яких навіки закарбовані в пам'ять. Схилімо голови в жалобі за героями, які змінили хід нашої з вами історії.

Пам’ятаймо про уроки Майдану. Будьмо свідомі того, що лише об’єднавшись навколо спільної мети, ми можемо побудувати світле майбутнє для наступних поколінь.

Пам’ятаймо своїх героїв! Герої не вмирають!

голова Миргородської районної ради
Наталія ГИРКА