Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 16:25

До річниці трагічних подій Революції Гідності вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні. 19 лютого біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні на приміщенні Миргородського краєзнавчого музею ім. О.Сластіона відбулося покладання квітів. У тематичному заході взяла участь голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, представники Миргородської міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та численна громадськість.

День Героїв Небесної Сотні щорічно припадає на 20 лютого та встановлений на знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Саме у ці лютневі дні 2014 року протистояння між українським народом і тодішнім політичним режимом сягнуло свого піку. Сумний список Небесної Сотні налічує 107 загиблих від куль українських патріотів.

Напередодні Верховна Рада визнала Революцію Гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. Відповідну постанову парламент ухвалив 17 лютого 2021 року.