Депутати обласної ради долучилися до вирішення районних проблем

Дата: 18.02.2021 17:40

Фото без описуГолова районної ради Наталія Гирка в рамках підготовки до чергового засідання Миргородської районної ради, на якому заплановано розглянути ряд питань фінансового характеру, передачі майна, затвердження районних програм, плану роботи районної ради, затвердження передавальних актів районних рад, що реорганізуються шляхом приєднання до Миргородського району, провела робочі зустрічі з депутатами Полтавської обласної ради Оксаною Винниченко та Олексієм Матюшенком.

Під час обговорення проблемних питань стосовно новоутвореного Миргородського району, до якого увійшло 5 колишніх районів, більш детально зупинились на питаннях Великобагачанського та Гадяцького районів.

Фото без опису

Також під час зустрічей були розглянуті шляхи врегулювання на законодавчому рівні проблем забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування, зокрема, повноважень та фінансування районних рад.