У Миргороді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 15:42

15 лютого відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що у Сквері Слави. У покладанні взяли участь голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, голова Миргородської райдержадміністрації Вікторія Ємець, міський голова Сергій Соломаха, представники Миргородської міської організації ветеранів Афганістану.

На заході згадали про подвиг наших співвітчизників, хвилиною тиші вшанували пам'ять полеглих героїв.

Щороку 15 лютого в Україні на офіційному відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Дату встановлено указом Президента України від 11 лютого 2004 року №180 та приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.