15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 08:01

Шановні жителі Миргородського краю, учасники бойових дій на території інших держав!
15 лютого ми вшановуємо величний подвиг наших воїнів, які виконували військовий обов’язок на території інших держав.

Саме 15 лютого 1989 року солдати радянської армії залишили пекельну землю Афганістану, де 10 років гриміла війна. Кожного року в ці дні по всій країні обеліски та пам’ятники рясніють квітами на знак вдячності тим, хто відчув на собі пекло війни та зі зброєю в руках боровся за мир.

Вічна і світла пам'ять тим, хто не повернувся додому з поля бою. Тим, кого не дочекалися в родинному колі. Кожне обірване війною життя  - то незагойна рана, яка й досі болить, і час не притушує біль від втрати.

Доземний уклін нашим землякам, які вистояли у боях далеко від рідної домівки. Міцного здоров’я та достатку – кожній родині. Миру – всім нам!

Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка