Обговорили актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування

Дата: 12.02.2021 12:55

Українська Асоціація районних та обласних рад проводить низку онлайн-заходів, на яких обговорюються актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування різних рівнів, їхнього нормативного забезпечення та стратегічних планів у контексті реформи децентралізації.

12 лютого на такій нараді обговорили проблемні питання діяльності районних та обласних рад. Участь в обговоренні взяли голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та радник голови Михайло Коркішко. Протягом кількох годин деталізували теми, що стосуються повноважень районних та обласних рад, а також ресурсів на їх виконання, утримання та процес передачі комунального майна районних рад громадам та інше. На завершення, окреслили питання до наступної зум-зустрічі.