Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Участь у Міжнародній конференції "Міста та зміни: досягнення, перспективи"

Дата: 10.02.2021 15:00

10 лютого голова районної ради Наталія Гирка взяла участь у Міжнародній онлайн-конференції «МІСТА ТА ЗМІНИ: досягнення, перспективи» за Проектом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Участь в онлайн-конференції взяли понад 200 представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, міжнародних організацій та провідних експертів.  Спікерами були міжнародні та українські експерти, фахівці-практики зі значним досвідом у розвитку муніципального сектору.  У рамках конференції обговорили напрями зміцнення муніципального сектору в Україні, підвищення спроможності громад щодо впровадження ефективного демократичного врядування, створення сприятливого середовища для розвитку бізнесу, підтримки процесу децентралізації, прискорення місцевого економічного розвитку.