Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Звернення Української асоціації районних та обласних рад до Голови Верховної Ради України

Дата: 30.01.2021 12:16

Українська Асоціація районних та обласних рад звернулась до Голови ВРУ Дмитра Разумкова з проханням внести зміни до Бюджетного кодексу стосовно фінансових гарантій діяльності районних рад.

«Так, прийнятими Верховною Радою України змінами до Бюджетного кодексу України (від 17.09.2020 р. № 907-IX), значно обмежені джерела наповнення районних бюджетів, а також виключено районні ради з фінансової мережі на отримання коштів із Державного бюджету України.

Як наслідок, такі зміни унеможливили виконання райрадами з 1 січня 2022 року не тільки повноважень, визначених профільним Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», але й повноважень, визначених статтею 143 Конституції України…» - йдеться у Зверненні.

За матеріалами офіційного сайту Української асоціації районних та обласних рад