Провели діалог із громадами Гадяцького краю

Дата: 30.12.2020 16:28

30 грудня представники Миргородської районної ради завершили цикл робочих поїздок громадами Миргородського району.

На цей раз відвідали Гадяч. У приміщенні районної ради на призначений час зібралися: перший заступник міського голови Гадяча Геннадій Дроботя, голова Петрівсько-Роменської громади Валентина Бугайова, голова Сергіївської громади Ігор Лідовий, голова Великобудищанської громади Микола Шаблій, голова Краснолуцької громади Віктор Романенко, в.о.голови Гадяцької райдержадміністрації Сергій Бондаренко, депутати Миргородської районної ради Олександр Борис, Ігор Верещака, Ірина Даниленко, Володимир Донос, Оксана Дубовицька, Владислав Дубовицький, Леся Зливко, Володимир Кирченков, Олександр Окаянченко, Катерина Перевозник.

Провела засідання голова Миргородської районної ради Наталія Гирка. Наталія Олексіївна зазначила, що до складу новоутвореного району увійшло найбільше громад з Гадяцького регіону — 6. Також із 42-х депутатів районної ради восьмого скликання 16 представляють інтереси гадяцького краю. Тож такою потужною командою реально діяти ефективно і злагоджено у будь-яких питаннях.

Наразі ключовим для всіх є передача майна спільної власності до власності громад. Хтось розпочав цей процес передачі раніше, дехто перебуває на етапі перереєстрації юридичних осіб. По кожному об'єкту радник голови районної ради Михайло Коркішко деталізував інформацію та обговорив із присутніми. Відбувся діалог і між керівництвом громад.

Наостанок Наталія Гирка зазначила: “Ми повинні неухильно дотримуватися всіх норм законодавства при передачі майна до громад, та найголовніше — діяти в інтересах жителів.”