Із робочим візитом — до громад Великобагачанщини

Дата: 28.12.2020 18:13

28 грудня відбулася виїздна робоча нарада, яку провела голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.

У нараді взяли участь: депутати Полтавської обласної ради Олег Діденко та Оксана Винниченко, радник голови Миргородської районної ради Михайло Коркішко, голова Великобагачанської територіальної громади Сергій Горбань, голова Гоголівської територіальної громади Володимир Даценко, заступник голови Білоцерківської територіальної громади Григорій Полтавець, керуюча справами Великобагачанської районної ради Ірина Супіга, заступник голови Великобагачанської РДА Роман Мандзюк.

Обговорили питання координації рад усіх рівнів на етапі передачі майна спільної власності до комунальної власності територіальних громад. Кожен об'єкт є життєвоважливим для жителів громад, і саме тому важливо діяти в інтересах жителів та дотримуючись строків, які на цей процес закріплені законодавчо. Учасники наради, кожен зі свого боку, висловили бачення того як повинно бути вирішене питання передачі майна до громад Великобагачанщини та врешті, дійшли згоди.

У формі конструктивного діалогу нам вдалося знайти спільну мову та окреслити шляхи співпраці на найближчу перспективу.” - підсумувала зустріч голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.