Результати засідання депутатської комісії

Дата: 24.12.2020 21:25

Передуючи засіданню сесії Миргородської районної ради, 24-го грудня депутати опрацювали низку важливих питань на постійній комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій.

Провела комісію голова Ольга Моргун. Розглянули ряд важливих питань:

1. Про прийняття на балансовий облік Миргородської районної ради автомобіля Citroen Spose Tourer HD 150 MT6L3 Bussines.

2. Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Великосорочинської селищної територіальної громади майно Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Миргородської районної державної адміністрації.

3. Про припинення діяльності Миргородської районної станції юних туристів Миргородської районної ради Полтавської області шляхом ліквідації.

4. Про припинення діяльності Миргородської районної Станції юних натуралістів Миргородської районної ради Полтавської області шляхом ліквідації.

5. Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Комишнянської селищної територіальної громади комунальної установи  "Інклюзивно-ресурсний центр" Миргородської районної ради Полтавської області.

Як підсумок – ухвалили внести всі проєкти до порядку денного засідання сесії.