Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Депутати працювали на постійній комісії

Дата: 24.12.2020 21:05

24 грудня депутати Миргородської районної ради опрацювали ряд проєктів рішень на профільних комісіях. Так, на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції заслухали головного спеціаліста Миргородської районної ради з юридичних питань Валерія Толмачова.

Валерій Іванович ознайомив членів комісії з проєктом рішення «Про делегування окремих повноважень Миргородської районної ради районним державним адміністраціям районів приєднаних до Миргородського району» та дав відповіді на ряд питань по темі. Депутати ухвалили рішення про внесення даного проєкту до порядку денного сесії. Нагадаємо, у постійній комісії працюють депутати Володимир Цибенко (голова комісії), Володимир Рудяк, Володимир Севастьянов, Микола Тома та Камандар Байрамов.